Zima jeszcze wróci!

W bydgoskim Łęgnowie przy drodze wojewódzkiej nr 394 zauważono pierwszego bociana, którego lokalni mieszkańcy ochrzcili Maciuś. Czy to oznacza, że wkrótce przestaniemy palić w piecach? A może bocian za bardzo pospieszył się z powrotem do gniazda? Mówi się, że to zwierzęta i ptaki wiedzą najlepiej co w trawie piszczy, ale w tym konkretnym przypadku synoptycy mówią, że to raczej bocian się pospieszył.

Bociek-300x277
Ci, którzy liczyli na powrót słońca i szybką wiosnę, muszą uzbroić się w cierpliwość. Dziś i jutro będzie pochmurno. Mimo, że chwilowo słońce wyszło, musimy przygotować się na ponowne opady śniegu oraz śniegu z deszczem.

Jak informuje IMGW, nad Europą dominują niże z frontami atmosferycznymi. Jedynie zachodnie i wschodnie krańce kontynentu są w zasięgu wyżów. Polska znajduje się pod wpływem płytkiego niżu z układem frontów. Do Polski napływa wilgotne powietrze polarnomorskie. Zatem drodzy klienci, chcąc nie chcąc, musimy was zaprosić do naszego składu opału przy. ul. Łebskiej na zakupy. Ci klienci, którzy kupują u nas węgiel nie pierwszy raz, wiedzą że nasz węgiel to dobry towar. Zapraszamy!

Zostaw komentarz